Заходи

Зустрічі Стратегічного дискусійного клубу відбуватимуться один раз на два місяці (6 засідань в рік). Кожна зустріч буде присвячена одній конкретній і актуальній темі у сфері національної безпеки і зовнішньої політики, що має стратегічне значення для розвитку країни.

Графік зустрічей буде схвалений Почесною радою Стратегічного дискусійного клубу, в якій візьмуть участь зацікавлені експерти з України, країн-членів НАТО та партнерів.

У кожному засіданні Стратегічного дискусійного клубу братимуть участь 3-5 основних доповідачів та 40-50 учасників (експерти, дипломати і журналісти). Доповідачі будуть визначатися в залежності від теми дискусії зі списку українських та зарубіжних експертів з питань безпеки, діючих та колишніх урядовців, військовослужбовців з України та країн-членів НАТО.

Аудиторія зустрічей СДК буде складатися з представників уряду, депутатів, експертів із зовнішньої політики і безпеки, представників засобів масової інформації, місцевих посольств країн-членів і партнерів, а також іноземних постійних радників.

За результатами кожного засідання Інститут світової політики готуватиме аналітичний полісі-бріф українською та англійською мовами, який міститиме рекомендації для українського уряду.

В кінці реалізації проекту (після 6-го засідання Стратегічного Дискусійного Клубу) буде опубліковано аналітичну записку, в якій будуть викладені стратегічні напрямки розвитку для української зовнішньої політики та безпеки на довгострокову і середньострокову перспективу. Презентація результатів проекту відбудеться в Інституті світової політики.

Очікувані результати проекту:

  • Низка аналітичних матеріалів за підсумками зустрічей Стратегічного дискусійного клубу; одяг (5 питань);
  • Аналітична записка щодо стратегічного розвитку України;
  • Веб-сторінка проекту.

Очікуваний вплив проекту:

  • Рекомендації Стратегічного дискусійного клубу будуть враховані українським урядом в процесі прийняття рішень з найбільш важливих питань для національної безпеки.
  • Створення безперервної комунікаційної платформи, де будуть обговорені найсучасніші і найбільш важливі питання національної безпеки України, а також створення умов для обміну ідеями і рекомендаціями, між експертним співтовариством та органами державної влади.
  • Постійне висвітлення проблем національної безпеки у засобах масової інформації.